Wielicki dzielnicowy od stycznia zatrzymał 45 poszukiwanych
Źródło: pixabay.com

Wielicki dzielnicowy od stycznia zatrzymał 45 poszukiwanych

Znakomity wynik st. asp. Krzysztofa Nowaka.

Kryminalne

Dodany: 06 października 2023, 19:12

Ostatnie zmiany: 06 października 2023, 19:16

  • Starszy aspirant Krzysztof Nowak, dzielnicowy z Wieliczki, w tym roku zatrzymał lub ustalił miejsca zamieszkania 45 osób poszukiwanych.
  • Jak określiła Małopolska Policja, wielicki dzielnicowy jest „postrachem poszukiwanych"
  • St. asp. Krzysztof Nowak wraz z innym dzielnicowym zatrzymał w ubiegłą środę 38-latka. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

„Funkcjonariusze mają obowiązek zapoznawania się z wizerunkami osób poszukiwanych podczas odpraw do służby. Są policjanci, którzy dzięki dobrej pamięci wzrokowej, nawet po jednorazowym spojrzeniu na zdjęcie są później w stanie wyłowić twarze poszukiwanych wśrod osób mijanych na ulicy.” - pisze Policja Małopolska - „Takim funkcjonariuszem jest st. asp. Krzysztof Nowak, dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, który od początku roku, wspólnie z innymi policjantami z patrolu, zatrzymał lub ustalił miejsce zamieszkania 45 poszukiwanych. Wśród zatrzymanych były osoby poszukiwane m.in. w celu odbycia kary pozbawienia wolności, poszukiwane listami gończymi lub w celu doprowadzenia do placówki zdrowia, Prokuratury bądź Sądu.”

Inwestycje mieszkaniowe