Piastowska 30 - Bronowice, ul. Piastowska 30 - ACATOM

Piastowska 30

Piastowska 30

Typ zabudowy

wielorodzinna

Realizacja

Zakończona

Sprzedaż

W trakcie

Lokalizacja

Bronowice, ul. Piastowska 30

Metraż

32 m² - 92 m²

Opis inwestycji

Piastowska 30 powstała z myślą o osobach, które poszukują spokoju, korzystając jednocześnie z wszelkich udogodnień jakie daje mieszkanie w Krakowie. Architektura budynku łączy w sobie sprawdzoną klasykę z nowoczesnością, dbając przy tym o komfort i prestiż mieszkania w tej okolicy. Przedsięwzięcie obejmuje realizację budynku 7-kondygnacyjnego z 35 komfortowymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach (od 32 m² do 92 m²).

Mieszkania charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz idealnym doświetleniem dzięki dużym przeszkleniom i przestronnym balkonom. Piastowska 30 jest realizacją przyjazną również osobom zmotoryzowanym, dla których przewidziano możliwość korzystania z dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego. Ponadto na poziomie pierwszej kondygnacji naziemnej zaprojektowano lokale, uzupełniające ofertę w zakresie usług niezbędnych mieszkańcom.

Inwestycja powstaje w trosce o oszczędności i bezpieczeństwo mieszkańców, a także wspiera ekologiczny styl życia. W związku z tym została objęta systemem automatyki mieszkaniowej Appartme, który umożliwia sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi oraz zaworami wody przy pomocy jednej aplikacji - zdalnie lub z poziomu panelu umieszczonego w mieszkaniu.

Deweloper

ACATOM

Godziny otwarcia:
pn-pt.: 8:00 - 16:00