Bójka z użyciem noża na podkrakowskiej stacji benzynowej
Źródło: pexels.com

Bójka z użyciem noża na podkrakowskiej stacji benzynowej

Zatrzymano trzech obcokrajowców.

Kryminalne

Dodany: 10 sierpnia 2023, 11:01

Ostatnie zmiany: 25 sierpnia 2023, 13:07

  • 8 sierpnia, Komisariat Policji w Słomnikach otrzymał zgłoszenie o bójce pomiędzy trzema mężczyznami na stacji benzynowej.
  • W trakcie zdarzenia, według relacji zgłaszających, uczestnicy mieli używać noża i jeden z uczestników bójki został ranny.
  • Poszkodowany mężczyzna, 29-letni obywatel Gruzji, został przetransportowany do szpitala, pozostali uczestnicy uciekli przed przyjazdem policji.
  • Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji ustalili, że wszyscy mężczyźni uczestniczący w incydencie byli Gruzinami.
  • Jeden z nich odjechał pojazdem, a drugi uciekł pieszo. Na miejsce wysłano wsparcie z Krakowa i złapano pozostałych uczestników bójki.

„Do zatrzymanych, w wieku: 28 i 35 lat, dołączył również jako zatrzymany 29-letni mężczyzna, który odniósł obrażenia. Następnego dnia, po zabezpieczeniu materiału dowodowego: 28 – latek usłyszał zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 8 lat, natomiast 35- latek i 29- latek udziału w bójce, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Wszyscy uczestnicy bójki przyznali się do przedstawionych zarzutów i złożyli wyjaśnienia” – czytamy w komunikacie Małopolskiej Policji.

Inwestycje mieszkaniowe