Mercy Brown Kraków: Golden Burlesque
Powrót do listy imprez

Mercy Brown Kraków: Golden Burlesque

Mercy Brown Kraków: Golden Burlesque

Spektakle

godz. 20:30
14 wrz 2023 - 14 gru 2023

Bilety

199 - 399 zł

O wydarzeniu

Zapraszamy na Nowy Sezon Burleskowy w Mercy Brown Kraków! Kolejne Burleskowe rozdanie w Mercy rozpoczynamy z przytupem i na poważnie! Burlesque w Mercy Brown bilety już w sprzedaży.

Golden Burlesque

Zmysłowe, piękne i zaskakujące! Takie są wieczory z dziewczynami z Golden Burleqsue. Europejskie gwiazdy burleski, z Angeliną Angelic oraz Arden Delacour na czele, wprowadzą Was w świat prawdziwej kobiecości, pięknie zdobionych gorsetów i muzyki, która przenosi w czasie. Wyjątkowe show, w wyjątkowym miejscu – bilety już w sprzedaży!

Golden Burlesque to pokaz burleski, który sprawi, że publiczność będzie próbowała łapać oddech. Daj się porwać wysokiej klasy wykonawcom burleski, wykwintnym kostiumom, profesjonalnym tancerkom i uroczą piosenkarką popijającą szampana.

Ten niezwykle efektowny spektakl prowadzony jest przez światowej sławy artystów burleski Angelina Angelic i Arden Delacour z najlepszą burleską i różnorodnością wykonawców, które Europa ma do zaoferowania. To właśnie jest niezapomniane doświadczenie burleski!

Organizator: MiR Catering Mazgaj,Rydzek,Tomczyk S.C.
Bilety: ebilet.pl

Inne imprezy