40 lat NCK: Z kopyta encek rwie!
Powrót do listy imprez

40 lat NCK: Z kopyta encek rwie!

40 lat NCK: Z kopyta encek rwie!

Koncerty

godz. 16:00
23 wrz 2023

Bilety

130 - 160 zł

Po trwającej blisko 10 lat budowie Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczęło działalność jesienią 1983 roku. Wielki dom kultury w ogromnej dzielnicy szybko stał się miejscem kultowym, w którym zagościła sztuka i edukacja artystyczna prezentująca wielobarwne i różnorodne oblicze.
Dziś – z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia – popularny "encek" zaprasza na absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert. Jako główna gwiazda wieczoru wystąpią Skaldowie, a ich utwory wykonają Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach. To niezwykłe muzyczne spotkanie będzie pomostem pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, a jednocześnie niepowtarzalną i jedyną okazją, by zobaczyć artystów z tak różną sceniczną charyzmą na jednej scenie! Podczas koncertu usłyszymy takie utwory, jak Cała jesteś w skowronkach, Medytacje wiejskiego listonosza czy Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał w całkowicie nowych aranżacjach.
Wystąpią: Skaldowie na czele z Andrzejem Zielińskim (instrumenty klawiszowe, organy Hammonda, śpiew) i Jackiem Zielińskim (skrzypce, trąbka, śpiew) wystąpią w składzie: Jerzy Tarsiński (gitara), Grzegorz Górkiewicz (instrumenty klawiszowe), Jan Budziaszek (perkusja), Bogumił Zieliński (gitara basowa), Gabriela Zielińska-Tarcholik oraz Leszek Szczerba (saksofony).
Towarzyszyć im będą: Ralph Kaminski, Anna Rusowicz, Kuba Badach, zespół wokalno-instrumentalny Wołosatki

Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

www.nck.krakow.pl

Inne imprezy

huta-jazzu

Koncerty

-

Huta Jazzu

Bilety Darmowe

huta-jazzu

Koncerty

-

Huta Jazzu

Bilety Darmowe